Ginekologia w ujęciu TCM

Artykuł opublikowany: 2019-06-16 | W kategorii: Aktualności

Zgodnie Państwa życzeniem proponujemy kolejną edycję zajęć doszkalających w ramach kształcenia podyplomowego. W dniach 16-17 listopada 2019 organizujemy weekendowy moduł dodatkowy.

 

Sobota - „ Akupunktura w ginekologii - wprowadzenie Prof Wożniak

Fizjologia i patofizjologia kobiety w ujęciu TCM”. Prowadząca - Dr Rogulska

 

Niedziela - „Fizjologia i patofizjologia kobiety według TCM”. Prowadząca - Dr Rogulska

 

Dr. Rogulska posiada ponad 20 letnią praktyką kliniczną z zakresu TCM. Posiada unikalne doświadczenie kliniczne i duże doświadczenie dydaktyczne. Będą mieli Państwo okazję skonfrontowania swoich wątpliwości z osobą nie tylko znającą doskonale założenia teoretyczne TCM ale przede wszystkim prezentującą mistrzowski poziom w diagnostyce i leczeniu. Zakładamy, ze uczestnicy posiadają już przyswojoną podstawową wiedzę teoretyczna z zakresu omawianej tematyki i chcą poszerzyć swoja wiedzę z omawianego tematu oraz wyjaśnić swoje wątpliwości terapeutyczne.

 

  Poniżej kwestie organizacyjne:

 

 1. Zajęcia będą odbywać się w Warszawie w Centrum Konferencyjnym Zielna 37 w godzinach; sobota 11.00 -18.00 i niedziela 9.00 – 16.00. Przewidziane są tylko krotkie przerwy kawowe.

   

 2. Ilość miejsc jest ograniczona ze względu na pojemność sali i charakter zajęć. O rekrutacji będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Bardzo prosimy osoby zainteresowane o jak najszybsze wysłanie zgłoszeń. Będziemy wtedy mogli z wyprzedzeniem potwierdzić Państwo szkolenie.

   

 3. Członkowie PTA i uczestnicy kursów PTA będą mieli pierwszeństwo przyjęcia.

   

 4. Koszt modułu to 800,00 zł.

   

 5. Informację o terminie wpłaty i numerze konta do przelewu prześlemy uczestnikom w momencie gdy zgłosi się odpowiednia liczba chętnych i będziemy pewni odbycia szkolenia. Poinformujemy o tym w osobnym mailu.

   

 6. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo odwołania zajęć z powodu niedostatecznej liczby uczestników lub choroby wykładowcy. W związku z tym wszystkie osoby zainteresowane prosimy o jak najszybsze wysłanie deklaracji uczestnictwa

   

 7. Zgłoszenia prosimy wysyłać na mail

   

 8. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy