Diagnostyka różnicowa / Dietetyka w/g TCM

Artykuł opublikowany: 2019-06-16 | W kategorii: Aktualności

Mamy przyjemność zaproponować Państwu kolejną edycję zajęć podnoszących kwalifikację w ramach kształcenia podyplomowego. W dniach 26-27 października 2019 organizujemy weekendowy moduł doszkalający.

 

Sobota - „Dietetyka w ujęciu TCM – moje doświadczenie kliniczne”. Prowadzący - Dr Sulikowski

 

Niedziela - Diagnostyka różnicowa wg TCM na podstawie prezentacji przypadków klinicznych”. Prowadzący - Dr Sulikowski

 

Dr Sulikowski jest doświadczonym lekarzem z około 30 letnią praktyką kliniczną z zakresu TCM. Posiada unikalne doświadczenie kliniczne. Celem zajęć jest podzielenie się z Państwem wiedzą i umiejętnościami. Będą mieli Państwo okazję skonfrontowania swoich wątpliwości z osobą nie tylko znającymi doskonale założenia teoretyczne TCM ale przede wszystkim prezentującą mistrzowski poziom w diagnozie i leczeniu. Zajęcia maja mieć charakter interaktywny, uwzględniający Państwa aktywny udział. Zakładamy, ze uczestnicy posiadają już przyswojoną podstawową wiedzę teoretyczna z zakresu omawianej tematyki i chcą poszerzyć swoja wiedzę z omawianego tematu oraz wyjaśnić swoje wątpliwości terapeutyczne. Prowadzący jest otwarty na opcję warsztatową, opartą na Państwa pytaniach lub prezentacji przypadków własnych pacjentów.

 

 Poniżej kwestie organizacyjne:

 

 1. Zajęcia będą odbywać się w Warszawie w Centrum Konferencyjnym Zielna 37 w godzinach; sobota 11.00 -18.00 i niedziela 9.00 – 16.00. Przewidziane są tylko krótkie przerwy kawowe.

   

 2. Ilość miejsc jest ograniczona ze względu na pojemność sali i charakter zajęć. O rekrutacji będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Bardzo prosimy osoby zainteresowane o jak najszybsze wysłanie zgłoszeń. Będziemy wtedy mogli z wyprzedzeniem potwierdzić Państwo szkolenie.

   

 3. Członkowie PTA i uczestnicy kursów PTA będą mieli pierwszeństwo przyjęcia.

   

 4. Koszt modułu to 800,00 zł. Istnieje również możliwość uczestnictwa tylko w jednym dniu. Wtedy koszt wynosi 400,00 zl. Prosimy o poinformowanie nas o tym w zgłoszeniu.

   

 5. Informacje o terminie wpłaty i numerze konta do przelewu prześlemy uczestnikom w momencie gdy zgłosi się odpowiednia liczba chętnych i będziemy pewni odbycia szkolenia.. Poinformujemy o tym w osobnym mailu.

   

 6. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo odwołania zajęć z powodu niedostatecznej liczby uczestników lub choroby wykładowcy. W związku z tym wszystkie osoby zainteresowane prosimy o jak najszybsze wysłanie deklaracji uczestnictwa

   

 7. Zgłoszenia prosimy wysyłać na mail

   

 8. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy